Specifikācija #39. Kuratora izlase

No 4. jūlija līdz 8. augustam Feld+Haus galerija (Vācijā) izstādīs galerijas mākslinieku darbu izlasi. Izstādes atklāšana sestdien, 4. jūlijā. Izstādē būs apskatāma Rituma Ivanova darbi no sērijas Dreamers. Ritums Ivanovs sadarbību ar FELD+HAUS galeriju sāka 2017.gadā un viņa pirmā solo izstāde "INSIGHTS" (jeb "Ieskati") notika 2017.gada jūnijā. FELD+HAUS ir dibināts 2013. gadā un atrodas Eiropas finanšu galvaspilsētā Frankfurtē, Vācijā. Veidojot spēcīgu programmu ar māksliniekiem un strādājot ar plaši zināmiem uzņēmumiem, galerijas darbība atspoguļo laika garu (zeitgeist).
Rituma Ivanova glezna Dreamers. Feld+Haus, Frankfurte, Vācija. Foto Wolfgang Günzel

Mākslas pasaules kontekstā galerijai ir praktiska un mūsdienīga pieeja, ko var īstenot, balstoties uz iegūto bagātīgu pieredzi ar mākslas galerijām, muzejiem un kolekcijām. FELD+HAUS sniedz nozīmīgu ieguldījumu, veidojot daudz spilgtāku galerijas darbības formu nekā līdz šīm pierasts. Galerijas dibinātāja ir Anna Feldhaus, Ph.D., mākslas vēsturniece, fotoeksperte un autore. Galeriste skatās cauri dažādām kategorizācijām un viņu fascinē fotogrāfijas, glezniecības un tēlniecības drosmīgas un dziļas pozīcijas. 

FELD+HAUS reaģē uz mākslas aktualitāšu bagātību un simetriskumu ar apzinātu un izglitotu izvēli, kas ir balstīta uz ekspertzināšanām un ņem vērā tirgus tendences. Galerija uzskata, ka mākslai nebūt nav jābūt nepieejamai luksusprecei, nedz masu patēriņa produktam. Patiesībā – māksla vispār nedrīkst būt precei. Mākslai ir jāpiesaista uzmanība, tas jābauda, māksla mūs iedvesmo un ļauj domām klīst un uzlabo mūsu dzīvi. Māksla nekad nezaudē savu vērtību, ja mēs esam labi informēti. Savā darbībā FELD+HAUS apvieno panākumu gūšanai nepieciešamo: uzņēmējdarbības garu ar kaislību. Galerija iepērk izcilu jauno mākslu, kā arī konsultē privātā, publiskā un korporatīvā vidē.


Izstādes apmeklēšana šobrīd nelielās grupās, rezervē savu laiku šeit: Feld+Haus
Iepriekšējā
Karostas festivāls & plenērs
Nākamā
Plenērs Cēsīs. Ornamenti